25 Бер

Результати сюрвеєрських оглядів посівів за лютий

У лютому спеціалісти компанії «Агро Сіті Груп» провели огляди у Хмельницькій, Харківській, Вінницькій, Рівненській, Івано-Франківській та Миколаївській областях. Сюрвеєри оглянули посіви озимої пшениці, озимого ячменю та озимого ріпаку. До вашої уваги короткий звіт оглядів.

Загальні відомості про стан посівів озимої пшениціАгроСіті Груп сюрвеєрський огляд посівів україна

Посіви озимої пшениці здійснені в оптимальні для даної культури строки. На момент проведення сюрвеєрських оглядів рослини пшениці знаходились у фазі повного кущення, посіви вирівняні і по фазі, і по густоті. В осінній період на різних господарствах були внесені мінеральні добрива, такі як нітроамофос, діамофос, аміачна селітра, сульфат амонію та КАС.

Для відновлення вегетації ще було зарано, ознак цього процесу помічено не було. На площах деяких полів, що підлягали огляду, товщина снігового покрову сягала до 10 см. Оскільки, догляд за посівами перед виходом в зиму був проведений згідно технологічних вимог, то недоліків ґрунтообробітку сюрвеєри не виявили.

Стан посівів озимої пшениці на полях вищевказаних областей визнано задовільним, наявна густота стояння рослин може сформувати повноцінний врожай, при відсутності екстремальних погодних умов.

Загальні відомості про стан посівів озимого ячменю

Посів озимого ячменю проведено у третій декаді вересня. На момент огляду, посіви знаходяться у фазі кущення. На всіх оглянутих площах посіви ячменю вирівняні як по фазі, так і по густоті. Шкідників, хвороб та бур’янів не виявлено, процес відновлення вегетації не відмічено. Ґрунт достатньо насичений вологою. Отже, загальний стан посівів озимого ячменю можна вважати задовільним.

Загальні відомості про стан посівів озимого ріпаку

Посіви насіння озимого ріпаку проводилися в останній декаді серпня. Під час сюрвеєрських оглядів посівів недоліків ґрунтообробітку виявлено не було. Посіви культури вирівняні по фазі та густоті. При обстеженні кореневої системи пошкоджень виявлено не було. Вирощуються гібриди середньоранніх та середньостиглих сортів озимого ріпаку.

В окремих областях під посіви були внесені мінеральні добрива, зокрема діамофоска, а догляд за посівами здійснювався з використанням росторегулюючих препаратів. Загальний стан рослин озимого ріпаку можна охарактеризувати як задовільний.

Висновки спеціалістів компанії Агро Сіті Груп про проведені сюрвеєрські огляди посівів озимих культур:

  1. Для вдалого відновлення всіх біологічних процесів розвитку рослин, рекомендується вносити рослинностимулюючі препарати під час весняного догляду за рослинами.
  2. Потрібно посилено контролювати забур’яненість посівів, розвиток шкідників та хвороб. Після м’якої зими можливий їх розвиток.
  3. Після застосування всіх агротехнічних заходів, буде доцільно провести контрольний огляд посівів озимих культур, з метою орієнтовного визначення біологічної врожайності.

 

 


агросюрверні послугиАгросюрвеєрні послуги

Агросюрвеєрні послуги – вибір успішних агрофірм. Діяльність сільськогосподарських підприємств є провідною галуззю економіки України.