агроcіті груп, агросіті груп агросюрвейєри, сюрвейєрські послуги Україна

21 Лют

Результати оглядів посівів у лютому. Рівненська область

У лютому спеціалісти компанії Агро Сіті Груп відвідали Рівненську область. Сюрвейєри оглянули посіви озимої пшениці та озимого ячменю. До вашої уваги короткий звіт огляду.

Обстежені посіви зернових було засіяно в оптимальні або у допустимі строки. Відрощування рослин на оглянутому полі відбулось за водним методом. Даний метод показав добрі результати та дав змогу швидше визначити оцінку стану рослин. Посіви, що було засіяно у оптимальні строки, перебувають у фазі кущення та знаходяться в доброму стані. Усі показники є оптимальними:

  • фаза розвитку відповідає періоду,
  • достатні запаси продуктивної вологи в орному і метровому шарі ґрунту,
  • рослина забезпечена поживними речовинами,
  • достатня глибина залягання вузла кущення,
  • відсутня засміченість та ураження шкідниками та хворобами.

Посіви, що засіяно у допустимі строки, на даний період знаходяться в задовільному стані. До такого стану відносять ті посіві, що хоча б по 1 покажчику мають значення нижче оптимального.

На період огляду, сніговий покрив був нерівномірний. На Рівненщині сніг підтанув та місцями оголив рослини. Ґрунт промерз на різну глибину, на добре розкущених посівах промерз верхній шар – до 2 сантиметрів.

Висновок головного спеціаліста компанії Агро Сіті Груп:

На подальший стан озимини вплив будуть мати погодні умови, що складуться у лютому, бо рослини в другій половині зими ослаблені. А отже, спеціалістам господарств для корегування технологій вирощування слід провести обстеження після 25 лютого.

Для отримання запланованого врожаю особливо слід звернути увагу на посіви, які входили в зиму не у фазі кущення. Неоптимальна фаза розвитку може стати причиною непродуктивного кущення рослини навесні.

Суттєве значення має раннє підживлення рослин до відновлення вегетації (по мерзлоталому ґрунті). Іноді при високій вірогідності раннього відновлення вегетації на слабких посівах доцільно застосувати азотно–фосфорні добрива (нітрофос, амофос, нітроамофос).

Підживлення слід також провести у кінці фази кущення, додаючи до суміші мікроелементи, антистресові препарати та регулятори росту. Щоб скорегувати доцільність застосування тих чи інших елементів, спеціалісти радять провести аналіз ґрунту та рослин після відновлення вегетації.

Звертайтеся до агросюрвейєрів компанії Агро Сіті Груп та дізнавайтеся незалежну думку про відповідність процесів вирощування, збору та зберігання культур у вашому господарстві.