огляд посівів по всій території україни агро сіті груп

11 Кві

Результати оглядів посівів за березень

У березні спеціалісти компанії «Агро Сіті Груп» провели огляди у Рівненській, Івано-Франківській, Миколаївській, Дніпропетровській та Харківській областях. Сюрвеєри оглянули посіви озимої пшениці та озимого ріпаку, оцінили, як пройшов процес відновлення вегетації рослин. До вашої уваги короткий звіт оглядів.

Загальний стан посівів озимої пшениці

Посів насіння озимої пшениці проводився в різні строки. На багатьох полях під посіви були внесені мінеральні добрива: амофос, діамофоска, поліфоска, нітроамофоска та карбамід.

Під час огляду всіх полів озимої пшениці відмічено відновлення сюрвеєрські та аджастерські послуги агро сіті груп вегетації. В більшості районів рослини почали формувати вторинну кореневу систему. Більшість посівів озимої пшениці, які посіяні в оптимальні строки, знаходяться у фазі кущення та добре розвинені по фазі і густоті.

На момент проведення сюрвеєрського огляду посівів, недоліків ґрунтообробітку, зараженість шкідниками та хворобами виявлено не було. Посіви чисті від бур’янів. Догляд за посівами пшениці здійснюється згідно технологічних карт господарств.

Загальний стан посівів озимого ріпаку

Посіви озимого ріпаку були проведені в третій декаді серпня, із внесенням нітроамофоски у кількості 100-200 кг/га. Додаткове підживлення проводилося сульфатом амонію та аміачною селітрою.

На момент огляду рослини озимого ріпаку відновили весняну вегетацію, створювали бічну бруньку та знаходилися у фазі від 10 до 18 листків. На посівах ріпаку шкідників, бур’янів та хвороб виявлено не було.
Загальний стан посівів озимого ріпаку визнано задовільним.

Висновок щодо проведених сюрвеєрських оглядів озимої пшениці та озимого ріпаку від спеціалістів Агро Сіті Груп:

  1. Рослини вже відновили весняну вегетацію та формують вторинну кореневу систему. Можна провести додаткове підживлення рослин в поєднанні з регуляторами росту, це піде лише на користь.
  2. Для попередження появи шкідників та хвороб, на полях оглянутих озимих культур рекомендується провести обробіток пестицидами та антистраховими препаратами.
  3. Наявна густота та стан розвитку оглянутих озимих культур дозволять сформувати повноцінний врожай, за умови відсутності екстремальних погодних умов.

Агросюрвейерные услуги

Агросюрвеєрні послуги

Агросюрвеєр Агро Сіті Груп проведе професійний огляд посівів, складе висновки про стан розвитку культур на полях господарства та, за необхідності, дасть додаткові рекомендації щодо живлення рослин.