Сюрвеєрська компанія Агро Сіті Груп створена у 2016 році. Наша спеціалізація – це агросюрвеєрні послуги та аджастерські послуги. Спеціалісти компанії мають насичений практичний досвід, співпрацюють з передовими страховими компаніями та найбільшими аграрними підприємствами України.

34

Досвідчених спеціалістів

532

Реалізованих проектів

18

Постійних акредитацій

27

Постійних клієнтів

Хто такий сюрвеєр у сфері сільського господарства? Точніше буде сказати «агросюрвеєр»! Це людина, яка проводить професійний огляд посівів, перед тим, як передати дані по їх стану до страхової компанії. Тоді страховики приймають рішення, чи надати Вам таку послугу як «сільськогосподарське страхування». Сюрвеєрська діяльність напряму супроводжує страхування врожаю сільськогосподарських культур.

Чим займається аджастер? Аджастером проводиться оцінка збитків при настанні страхового випадку на господарстві. Ця людина допоможе отримати фінансове відшкодування та є посередником між Вами та страховою компанією.

До переліку наших компетенцій входять: агросюрвеєрні послуги, аджастерські послуги, страхування врожаю, аудит агробізнесу, оцінка землі, оцінка обладнання.

На сьогодні вдало розвиваються сюрвеєрські компанії: Україна іде в ногу з часом та знає, що від успіху аграріїв залежить майбутнє країни. За насичений практичною роботою досвід наше підприємство зуміло завоювати довіру у цілий низці передових компаній України.

МИ БУДЕМО РАДІ, ЯКЩО ВИ ОЗНАЙОМИТЕСЯ З НАШОЮ ПРЕЗЕНТАЦІЄЮ

Наші експерти

No post

Рекомендації клієнтів

Директор департаменту розвитку корпоративних продажів ПАТ СК “Універсальна”
Співпраця між Страховою компанією “Універсальна” та cюрвейєрською компанією «АГРО СІТІ ГРУП» вже триває більше 2-х років

Дубей Андрій Ігорович

В о Генерального директора «СК «ГАРДІАН»

Дуже задоволені співпрацею з ТОВ Агро Сіті Груп по наданню сюрвеєрських та аджастерських послуг

Коріненко Олександр Павлович

Комерційний директор компанії BirdService

Співробітники компанії професійно підходять до вирішенню усіх питань та оперативно надають необхідну інформацію та консультації

Самчук Іван Григорович