сюрвеєрські огляди посівів у квітні місяці

14 Тра

Посуха в деяких регіонах України змінилася дощами

Мабуть, кожен агроном вже вкотре впевнюється в тому, що погода – така непередбачувана. Початок травня зустрів значним похолоданням, рясними дощами та в деяких регіонах України, навіть, снігом. Як це може відобразитися на посівах? Можливо варто провести додаткові агротехнічні заходи для нівелювання стресу? Відповідь шукаємо у спеціалістів та досвідчених сюрвеєрів компанії Агро Сіті Груп.

Перш за все, підсумуємо результати оглядів посівів, що були проведені у квітні

огляди посівів по всій території україни агро сіті групСюрвеєрські огляди посівів проведені на полях Київської, Запорізької, Сумської, Тернопільської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Хмельницької та Житомирської областей. Були оглянуті культури озимої пшениці, озимого ячменю різних сортів, а також посіви ярого ячменю.

На момент огляду, майже на всіх полях було проведено підживлення культур азотними добривами. На більшості оглянутих площ недоліків обробітку ґрунту виявлено не було. Здебільшого, поля були забезпечені вологою у достатній кількості, проте посуха квітня могла внести свої корективи в певних областях.

Більшість оглянутих рослин озимої пшениці та озимого ячменю вирівняні по фазі та густоті. Загалом, стан посівів можна охарактеризувати як задовільний, тому що цієї весни різкого підняття температур не спостерігалося.

У квітні в деяких регіонах, в котрих проходили огляди посівів, спостерігалися посушливі погодні умови. В подальшому це могло б сильно завадити рослинам пшениці та ячменю сформувати хороший врожай.

Висновок сюрвеєрів Агро Сіті Груп

Як стверджують фахівці компанії Агро Сіті Груп, похолодання та сильні опади на початку травня не дуже негативно вплинули на ріст та розвиток сільськогосподарських культур, а навпаки компенсують втрати ґрунтової вологи та відновлять гарне «самопочуття» Ваших рослин.

Можливо, аграріям потрібно буде скоригувати норми внесення пестицидів та елементів живлення, щоб рослини якомога краще використали свій потенціал та внесені добрива.

 

Агросюрвейерные услуги

Агросюрвеєрні послуги

Агросюрвеєр Агро Сіті Груп проведе професійний огляд посівів, складе висновки про стан розвитку культур на полях господарства та, за необхідності, дасть додаткові рекомендації щодо живлення рослин.