Оцінка нерухомостi, землі, основних фондів, техніки

Оцінка майна або нерухомостi включає в себе процес визначення вартості об’єкта або окремих прав — права оренди або користування

Об’єктивна і незалежна оцінка основних фондiв вкрай важлива для визначення ринкової вартості об’єкта, а також для визначення фінансових можливостей і стратегічних цілей.

Для бізнесу оцінка  буде сприяти поліпшенню інвестиційної привабливості, а для власників дозволить вигідно позиціонувати майно на ринку.

Процес оцінки майна дозволяє власнику визначити право на даний об’єкт, а також оцінити його реальну вартість. Це може стосуватися оцінки майна підприємств, комунального майна, оцінки сільськогосподарських земель або оцінки житлових будинків.

Завдяки оцінці Ви знатимете

инветиции

Інвестиційну привабливість
Вашого бізнеса

вартість

Реальну вартість об’єкта

власність

Право власності на майно

В яких випадках робиться оцінка майна?

 

  • При формуванні статутного капіталу, коли використовується верхня межа вартості переданого об’єкта
  • При купівлі-продажу об’єкта буде необхідним елементом для покупця і податкової служби
  • У спірних судових ситуаціях для отримання фінансових компенсацій
  • При передачі в заставу або іпотеку для визначення вартості кредиту
  • При оформленні страховки для визначення оптимальної страхової суми

Потрібна консультація?

Телефонуйте нам і наші фахівці вам допоможуть  +380 44 219 3535

Оцінка основних фондiв

від експерта компанії Агро Сіті Груп

 

Наша компанія має величезний досвід успішних операцій з оцінки майна, а завдяки багаторічній експертизі ми спеціалізуємося на різних сферах бізнесу, а також працюємо для приватних осіб.

У штаті компанії Агро Сіті Груп працюють професійні оцінювачі у всіх областях України. Наші фахівці здатні оперативно провести оцінку майна будь-якої складності, а також комплексно проконсультувати в різних ситуаціях.

Оцінка майна від Агро Сіті Груп – це незалежні фахівці і високий рівень обслуговування. Замовити оцінку майна підприємства ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку, телефонуйте нам, і ми допоможемо у вирішенні ваших завдань.