агро сіті груп як зафіксувати страховий випадок

28 Чер

Агрострахування – як зафіксувати страховий випадок?

З кожним роком все більше і більше аграрних підприємств користуються послугами страхових компаній та послугою страхування сільськогосподарських культур. Це дуже зручно та корисно, адже наявність страховки забезпечує грошову компенсацію у разі пошкодження посівів (настання страхового випадку). Страховий випадок– це неприємна подія для будь-якого сільгоспвиробника, внаслідок якої були пошкоджені посіви вирощуваних культур на полях.

Згодні – приємного мало, але Вам не варто перейматися – Ви застраховані! При настанні такого злощасного збігу обставин, вступають в силу обов’язки страхової компанії перед клієнтом. Просто, в такий момент Вам потрібно правильно провести всю паперову роботу, що супроводжує фіксацію страхового випадку та отримання страхових виплат.

З чого почати, як зафіксувати страховий випадок та отримати відшкодування, – читайте далі у матеріалі від фахівців Агро Сіті Груп.

У матеріалі «Страхові ризики – те, що необхідно передбачити», ми розглянули теоретичне підґрунтя цих питань. При настанні страхового випадку, замовник послуги агрострахування повинен обов’язково повідомити страхову компанію у передбачені договором строки. Також потрібно прикласти зусиль для того, щоб мінімізувати отримані збитки. На це прямо вказує ст. 21 Закон України «Про страхування» від 07.03.1996 р. №85/96-ВР.

агро сіті груп україна огляд посівіві аджастерНа полі, посіви якого зазнали збитків, повинен приїхати аджастер. Аджастером проводиться експертна оцінка збитків, професійна оцінка пошкоджень посівів сільськогосподарських культур з метою встановлення причин та наслідків їх виникнення. Це незалежний фахівець, котрий представляє організацію з надання послуг врегулювання претензій страхувальника, тобто Ваших претензій, на відшкодування фінансових збитків у разі настання страхового випадку.

Після того, як незалежний аджастер оцінив ступінь пошкодження Ваших посівів, до страхової компанії подаються звіти про стан посівів, причини настання страхового випадку та заключна експертна думка  аджастера про можливість страхового відшкодування.


Слід зауважити, що страхове відшкодування НЕ може перевищувати розміру прямого збитку, котрого зазнали Ваші посіви.

Сюрвеєри та аджастери компанії Агро Сіті Груп допоможуть кожному власнику фермерського господарства, зрозумілою мовою прояснять Вам те, що Ви повинні знати. Все дуже просто та прозоро – Ви будете знати, які страхові ризики передбачені індивідуальним страховим договором та як правильно фіксувати настання страхового випадку.

Застрахувавши посіви, Ви передбачите ризики, що спіткають аграрний бізнес, та зможете спати спокійніше. Але користуйтеся послугами лише добросовісних, перевірених страхових компаній та компетентних незалежних експертів. Страхування в сільському господарстві – процедура, що з кожним роком набуває популярності.

аджастерские услуги

Аджастерські послуги

Аджастерські послуги – це компетентна допомога незалежних експертів при настанні страхового випадку. Агро Сіті Груп забезпечує проведення оцінки збитків на професійному рівні.