27 Сер

Агро Сіті Груп та Страхова компанія «Перша» уклали угоду про співпрацю!

Сюрвеєрська компанія «Агро Сіті Груп» – це найдосвідченіші фахівці аграрної сфери України, лідери ринку з надання сюрвейерських та аджастерських послуг в аграрному секторі. За такий невеликий проміжок часу своєї роботи, «Агро Сіті Груп» завоювала довіру передових страхових компаній та компаній-дилерів.

перша страхова компанія

У серпні 2019 року «Агро Сіті Груп» зробила ще один великий крок уперед – уклала угоду з лідером ринку страхування України, ПАТ «Страхова компанія «Перша».

СК «Перша» була започаткована ще у 2001 році та є дуже досвідченою компанією з надання послуг добровільного та обов’язкового страхування. Кількість почесних премій СК «Перша» щороку росте:

  • Премія «Краща технологічна компанія» 1-ого Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку – 2009».
  • Премія «Лідер страхового ринку по впровадженню нових методологій ризик-менеджменту» 2-ого Всеукраїнського конкурсу «Лідер страхового ринку – 2010».
  • Премія «За впровадження якісних інноваційних страхових продуктів» Міжнародної Академії Рейтингових Технологій і Соціології «Золота фортуна».
  • Українська народна премія в номінації «Краща страхова компанія 2013 року», та ін.

За численні роки своєї діяльності СК «Перша» зуміла надати послуги з усіх існуючих видів страхування, зарекомендувала себе як надійна страхова компанія та лише за червень 2019 року виплатила більше 8 млн грн страхових відшкодувань.

«Ми дуже пишаємося укладенням такої угоди та задоволені тим, що зможемо продуктивно співпрацювати та допомогти будь-якому аграрію у питаннях страхування саме завдяки СК «Перша»! Сподіваємось, що професійні якості та кількість задоволених клієнтів наших компаній, зокрема аграріїв, будуть лише примножуватися.» – зауважив Віталій Пономаренко, директор «Агро Сіті Груп».

Із кожним здобутим партнером, фахівці «Агро Сіті Груп» розуміють, що виконують свою роботу на совість. Ми завжди боремося за якісний результат!

Ознайомитися з послугами компанії «Агро Сіті Груп» Ви можете на нашому офіційному сайті https://agrocity.kiev.ua/ або зв’язатися з нами за телефоном +38 044 221 8585.

Прес-секретар: Анастасія Максюк, +38 093 220 0537.