23 Січ

Компанія Агро Сіті Груп отримала Сертифікат ISO 9001:2015

Компанія Агро Сіті Груп, лідер з надання сюрвеєрських, аджастерських та страхових послуг на українському ринку, а також послуг з оцінки майна, закінчила процес впровадження сертифіката відповідності стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 «Система управління якістю. Вимоги».

Отримання сертифікату продемонструвало і підтвердило наявність високого рівня організації бізнес-процесів в нашій компанії. Адже цей міжнародний стандарт визначає вимоги до систем менеджменту якості організацій, що претендують на його отримання. А також встановлює ряд розпоряджень, досягнення яких говорить про компанію як про організацію, що якісно виконує свою роботу.

Документ було видано органом сертифікації ТОВ «Укрекспертиза» на основі результатів пройденого аудиту і оцінки системи управління якістю. Сертифікат підтверджує, що АСГ відповідає вимогам національного державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT).

 

Агро Сіті Груп, оценка имущества, агрострахование

Сфера сертифікації:

– оцінювання ризиків і завданих збитків

– діяльність страхових агентів і брокерів

– інша допоміжна діяльність у сфері страхування

– консультування в питаннях комерційної діяльності і управління

– надання інших допоміжних комерційних послуг

– інша професійна, наукова та технічна діяльність

– коди ДКПП згідно ДК 016: 2010: 66.21, 66.22, 66.29, 70.22, 74.90, 82.99

 

Сертифікат ISO 9001:2015 також є гарантією того, що всі процеси в компанії знаходяться під надійним контролем керівництва і їх максимально сконцентровано на ефективному задоволенні запитів замовників. Тепер до позитивних відгуків задоволених клієнтів про нашу роботу додається і відповідний підтверджуючий документ.

 

директор агро сити групп

 

«Впровадження Сертифікату ISO 9001:2015 компанією Агро Сіті Груп – це ще один запланований крок у реалізації нашої бізнес-стратегії. Принципи та вимоги ISO 9001 – загальноприйняті в світовій практиці. А значить, присутність даного Стандарту на балансі нашої організації дозволить партнерам і клієнтам отримати ще більшу впевненість для співпраці», – зазначив Віталій Пономаренко, директор компанії Агро Сіті Груп.