19 Жов

Агро Сіті Груп отримала акредитацію в АТ «Укрексімбанк»

Передова компанія в ніші агробізнесу – ТОВ Агро Сіті Груп додала ще один банк до своєї акредитаційної бази. Ним став «Укрексімбанк»!

«Укрексімбанк» – в трійці лідерів!

У 2018 році Акціонерне товариство «Укрексімбанк» включили до рейтингу найнадійніших банків України. Слід зауважити, що до цього рейтингу від страхового інтернет-видання «Форіншурер» потрапити непросто: там опиняються виключно передові представники банківської системи. «Укрексімбанк» посів друге місце серед найбільш надійних банків для юридичних і фізичних осіб, а також увійшов до трійки лідерів серед фінансових установ, яким довіряють страхові компанії.

А за класифікацією Національного банку України, «Укрексімбанк» у 2018 році увійшов до ТОП-3 системно важливих банківських установ країни, чим зацікавив українські компанії у плідному сприянню бізнесові.

З вересня 2018 року з банком співпрацює і Агро Сіті Груп – засвідчивши свою відповідність усім вимогам, що висуваються до сюрвейєрських компаній: щодо досвіду роботи фахівців, стабільності роботи компанії і наявності відповідних експертів у всіх областях України.

 

«З АТ « Укрексімбанк» компанія співпрацює в сфері моніторингу товарів в обороті, на складі і в переробці. Дана акредитація покликана і далі зміцнювати позиції Агро Сіті Груп на ринку сюрвейєрських і аджастерських послуг в Україні»
Директор компанії Агро Сіті Груп Віталій Пономаренко

 

Передові технології – на варті успішного врожаю

Починаючи з заснування – 2016 року, Агро Сіті Груп реалізує передові технології і сучасні підходи до вирощування, зберігання, переробки і страхування сільгосппродукції. Підприємство вже завоювало довіру цілої низки передових компаній країни, завдяки базі практичного досвіду фахівців АСГ в агросфері.

Відмітною рисою компанії є професійний підхід до вирішення питань і оперативне надання необхідної інформації або консультації клієнтам. Фахівці Агро Сіті Груп щодня проводять незалежну експертну оцінку стану посівів сільськогосподарських культур та інших сільськогосподарських активів. Працюючи над визначенням ймовірності настання страхового випадку, професіонали з максимальною точністю визначають розмір збитку в результаті такої події.

Щоб ефективно допомагати фермерам, компанія співпрацює з передовими банками:

  • АБ «УКРГАЗБАНК»
  • АТ КБ «ПриватБанк»

Також укладено ряд договорів щодо надання сюрвейєрських послуг з такими страховими компаніями:

  • “GUARDIAN”
  • ПАТ “УАСК АСКА”
  • ПАТ “Страховая компания “ПЗУ Україна”
  • ПАТ “СК “Країна”
  • ПАТ «АСК «ІНГО Україна»
  • СГ ТАС
  • ВАТ «СК «УНІВЕРСАЛЬНА»
  • СК “Альфа Страхування”

 

Секрет успіху – у плідній роботі

За словами директора Агро Сіті Груп Віталія Пономаренка, на сьогоднішній день компанія надає широкий спектр послуг по всій території України. На поміч приходять передові технології, спрямовані на скорочення ризиків, забезпечення якості та поліпшення продуктивності.

Прогрес не стоїть на місці і диктує нові правила. Агро Сіті Груп намагається йти в ногу з сучасними вимогами, тому націлена на вдосконалення технічної бази. На озброєнні фахівців АСГ – квадрокоптери для визначення вологості, аналізатори родючості ґрунту, рН-метри, вимірювачі температури ґрунту. Вони допомагають досконально вивчити і оцінити стан посівів і ймовірність загибелі рослин від впливу несприятливих погодних умов »

У штаті компанії працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, а всі огляди проводяться виключно за спеціальними методиками, заздалегідь погодженими з клієнтом.

Що дають передові прилади та обладнання? Головне – вони забезпечують можливість реальної оцінки стану посівів і розвитку рослин. А також в рази збільшують ймовірність спрогнозувати рівень врожайності обстежуваних полів.

Будь то експертиза агротехнологій, оцінка майна, землі і нерухомості, агросюрвейєрні та аджастерскі послуги або сюрвейєр об’єктів і процесів – представники Агро Сіті Груп докладуть усіх зусиль, щоб домогтися найкращого результату.