амако україна агро сіті груп

26 Лип

Агро Сіті Груп і АМАКО Україна підписали угоду про співпрацю!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро Сіті Груп» було створено в 2016 році на базі практичного досвіду фахівців в аграрній сфері. Компанія – лідер ринку з надання сюрвейерних послуг в аграрному секторі. За невеликий, але насичений практичною роботою досвід, підприємство зуміло завоювати довіру цілої низки передових компаній України.

Липень 2019 року відзначився для «Агро Сіті Груп» домовленістю про співпрацю з найбільшим в Україні дилером сільськогосподарської техніки – компанією ТОВ «АМАКО УКРАЇНА».

Компанія АМАКО веде свою діяльність на ринку України вже більше 20 років. Це якісна техніка, висококласні інженери і постійне обслуговування клієнтів після покупки будь-якого майна. Компанія має 16 представництв по Україні. За такий тривалий період часу роботи, компанія по праву заслужила кожне слово в своїй хорошій репутації і виключно позитивні відгуки від клієнтів і партнерів.

Для «Агро Сіті Груп» дана співпраця – це визнання стандартів і якості послуг. Довіра – це основа послуг «Агро Сіті Груп». Обидві компанії мають активну життєву позицію, а завдяки співпраці, ми зможемо посилити свої позиції на ринку, розширити географічні області соєї роботи, знайти нових клієнтів і підвищити лояльність вже наявних.

«Ми розвиваємося, покращуємо наші процеси і стандарти. Приємно, що нам довіряють такі компанії як АМАКО. Це дуже цінно і підтверджує те, що фахівці Агро Сіті Груп надають якісний сервіс. Наші послуги і різна техніка від АМАКО користуються великим попитом. Думаю, в прагненні бути надійним партнером для аграріїв, наші компанії дуже схожі. Сподіваємося на те, що дана співпраця не тільки збережеться на довгі роки, а буде примножуватися і міцніти.» – прокоментував директор ТОВ «Агро Сіті Груп» Віталій Пономаренко.

Ознайомитися з послугами компанії Агро Сіті Груп Ви можете на нашому офіційному сайті https://agrocity.kiev.ua/ або зв’язатися з нами за телефоном +38 044 221 8585.

Прес-секретар: Анастасія Максюк, +38 093 220 0537.