20 Лис

Компанія «Агро Сіті Груп» прийняла рішення надати перевагу у свої діяльності техніці та програмному забезпеченню українських виробників.

Нагадаємо, що ТОВ «Агро Сіті Груп» надає сюрвеєрські, аджастерські, страхові послуги для аргаріїв, а також послуги аерофотомоніторингу.

«При наданні наших послуг, ми вирішили в майбутньому віддавати перевагу техніці українських виробників. В першу чергу це стосується напрямку аерофотомоніторингу, де використовуються безпілотні дрони та програмне забезпечення. На наш погляд, це дозволить нам, не знизивши якість наданих послуг та підтримуючи вітчизняних виробників відповідної продукції, закривати потреби аграріїв нашими силами та силами наших партнерів з України. Ми віримо, що взаємна підтримка бізнесу в Україні дозволить посилити синергію в розвитку економіки.» – наголошує директор ТОВ «Агро Сіті Груп» Віталій Пономаренко.

Сільське господарство є локомотивом сучасної економіки України. З кожним роком зростають обсяги виробництва та вимоги до якості сільськогосподарської продукції. Це збільшує попит аграріїв на якісне обслуговування. Вже сьогодні на внутрішньому ринку представлений широкий асортимент високоякісної техніки, а послуги аграріям надають лише кваліфіковані спеціалісти. Це високо піднімає рівень всієї галузі.

Ознайомитися з послугами компанії «Агро Сіті Груп» Ви можете на нашому офіційному сайті https://agrocity.kiev.ua/або зв’язатися з нами за телефоном +38 044 221 8585.

Прес-секретар: Анастасія Максюк, +38 093 220 0537